Nakon 18 godina u Bosnu

Kreirano: Subota, 05 Lipanj 2010 Napisao/la Josip Anušić

Nakon dužeg vremena da ove naše stranice nisu osvježene novim sadržajima, sada ostavljam tek po koju riječ uz slike koje su mnogo rječitije. Za ovu prigodu zahvaljujem mojemu školskom prijatelju Brkić Ivici iz Kuljana. Trenutno živi u Austriji i prije neki dan odlučio je poći za Međugorje ali kroz Banja Luku u kojoj, kako kaže, nije bio 18 godina. Potpuno razumijem da mu je trebalo tako puno, zbog same traume koju su doživjeli u ratu on i obitelj. Moj prijatelj Ivica nije bio lijen i nije mu bilo teško da nekoliko fotografija koje su napravili na tom putovanju pošalje i na moj mail. Sada ih ovdje dijelim s vama. Vi već znate što je na tim fotografijama, ali za svaki slučaj ipak ću napomenuti:,to su crkve prva na Petrićevcu, druga u Jajcu i obje nakon ratnih razaranja u završnoj fazi gradnje. Na trećoj je sam gospodin Brkić kod groba svojih roditelja.

Hitova: 4653