Zdravlje bolesnima

Kategorija: Refleksije Kreirano: Utorak, 01 Prosinac 2009 Napisao/la Josip Anušić

Naši Zorica, Zoran i Mirna ovih dana proživljavaju jako teške trenutke uz bolesničku postelju svoje kćerke Andreje na odjelu intenzivne njege u bostonskoj bolnici. Svaki pobožni uzdah, svaki Oče Naš, svaka molitva je dobro došla. Zastanimo malo u žurbi koju nam život nametn! Povucimo se u svoju nutrinu, u svoje srce! Iz srca usmjerimo svoje misli prema bolesnoj djevojci i pružimo joj ruku ozdravljenja! Podignimo je iz bolesničkog kreveta! U mislima zagrlimo obitelj koja bdije pored kreveta! Pružimo im odmor! Svako naše usmjeravanje misli, bit će naš doprinos što skorijem ozdravljenju. Neka nam se Bog smiluje.

"U noći najcrnjoj, dan se približava; blizu je već svjetlo što tminu izgoni." - Job 17,12

 

 

Samo ozdravi mi ti! To je sve što sam od Neba tražio.

Hitova: 40932