Majčin dan

Kategorija: Edita Topić Kreirano: Ponedjeljak, 30 Svi 2005 Napisao/la Edita Topić

Proslava Majcinog Dana u Vancouveru svake godine okuplja veliko mnostvo na tradicionalnom zupskom pikniku. Tako je bilo i ove godine. No, dogodio se i neocekivani susret banjalucana i to iz zupe Barlovci: supružnici Josip i Ana Vidovic (imali trgovinu u Kuljanima) dosli su iz Amerike, i još dvoje Vidovica, Joso i Nevenka preko 25 godina nastanjeni u Vancouveru (Joso, rodom iz Bukovice, imao kucu u Budzaku), zatim Darko Batljan iz Kuljana sa suprugom Ivanom te Robert Topic(Tubin) i moja malenkost Edita.
Maj?in dan Barlov?ana u Kanadi.

Malo smo se promjenili, vrijeme cini svoje, ali se nadamo da ce vam biti drago vidjeti ove slike te da ce to biti i poticaj ostalima da salju fotografije sa skupova gdje god se nalazili.

Iako daleko od svoje domovine i naseg kraja, za trenutak smo opet ozivjeli sjecanja, uspomene, te razmijenili iskustva i dogadjaje koji su aktualni u nasim zivotima na novom kontinentu. Meni je osobito bilo dojmljivo kako smo se prepoznali stojeci u redu za hranu. "Naravno, sjecam se vaseg lica" ili pak" prepoznala sam vas po ocima ", i ubrzo smo bili u zivom razgovoru kao da smo se vidjeli jucer...

Upucujem tople pozdrave obitelji Vidovic iz Amerike. Javite se i svako dobro do skorog vidjenja!

EDITA TOPIC, Vancouver

Hitova: 12598