PROLJETNI POLJSKI BLAGOSLOV ZA STRANJANE I OJDANIĆE

Kreirano: Nedjelja, 03 Svibanj 2015 Napisao/la dr.sc. fra Velimir Blažević

Ojdanića Brdo, 3.5.2015. - Kod kapele na Ojdanića brdu proljetni poljski blagoslov za Stranjane i Ojdaniće bio je u nedjelu, 3. svibnja. Poslužilo je lijepo vrijeme i na blagoslovu i svetoj misi bilo je nazočno 25 osoba.

Kako je u Stranjanima, a pogotovo u Ojdanićima malo onih koji su se povratili svojim kućama, a iz Hrvatske rijetko kada netko dođe, nije ni čudo što se na blagoslovu nađe tako malo ljudi. Da nekoliko Orlovčana ne poveća broj sudionika na blagoslovu, sve skupa bi izgledalo još tužnije.

Poslije svete mise svi su se skupa fotografirali, a onda većina pošla na svraćanje, na koje su ih svojoj kući pozvali Marko Blažević, Mirkov, i supruga Zora.

Hitova: 4125