IZRAVNI PRIJENOSI BISKUPSKOG REĐENJA U BANJOJ LUCI

Kreirano: Četvrtak, 16 Rujan 2010 Napisao/la KTA BKBiH

 Banja Luka, 16. rujan 2010. Cjelovit prijenos će od RTRS preuzimati i izravno emitirati također BHRT (Televizija Bosne i Hercegovine) što znači i izlazak na satelit   Izravan prijenos misnog slavlja i ređenja mons. dr. Marka Semrena, pomoćnog biskupa banjolučkog, koje će biti u katedrali sv. Bonaventure u Banjoj Luci u subotu, 18. rujna s početkom u 10 sati, realizirat će Radio-televizija Republike Srpske. Cjelovit prijenos će od RTRS preuzimati i izravno emitirati također BHRT (Televizija Bosne i Hercegovine) što znači i izlazak na satelit. Tako će gledatelji u svijetu moći pratiti prijenos i putem interneta na službenoj web stranici RTRS-a: www.rtrs.tv. Signal će preuzimati te izravno prenositi i Federalna televizija (FTV). Slušatelji će moći pratiti izravan prijenos Misnog slavlja i svečanosti ređenja putem Hrvatskog katoličkog radija (HKR) od kojih će signal preuzimati i izravno emitirati i Radio „Mir“ Međugorje. (kta) 

Hitova: 19946

OVDJE SU:

Imamo 100 gostiju i nema članova online