NAJAVA: Fra Ivo Pavić na Gospu od Anđela u Barlovcima

Kreirano: Nedjelja, 27 Lipanj 2010 Napisao/la Josip Anušić

Godišnjica dolaska pape Ivana Pavla II na Petrićevac obilježava se 22.lipnja svake godine. Ove to je bilo posebno znakovito jer je crkva na Petrićevcu pokrivena i u njoj je na ovaj dan posvećen oltar u nazočnosti mnogih BH političara. Tada je najavljeno, ako bude sve po redu i uz Božji blagoslov, da će konačna posveta crkve biti za točno godinu dana, na ovaj spomen dan.

Naš župnik, fra Dujo, susreo se tada  i dogovorio da na Gospu od Anđela predvodi misno slavlje mr.sc. fra Ivo Pavić, poznat široj vjerničkoj zajednici kao voditelj duhovnih obnova. Na tim susretima s fra Ivom mnogi su zadobili od Boga zdravlje i duše i tijela, a bilo je i drugih znakova duhovne naravi. Fra Ivo je trenutno župnik u Šurkovici i ako malo pogledate po internetu prvo će vam se otvoriti stranica te župe, a također imat ćete mnogo rezultata s video materijalima s fra Ivinih duhovnih obnova. Dragi sumještani i dragi sužupljani u iseljeništvi, ovo je još jedan razlog više da vaše planove dolaska u Banja Luku uskladite s datumom 2.kolovoza- ponedjeljak. Vidimo se.

Hitova: 18133

OVDJE SU:

Imamo 83 gosta i nema članova online