Svi Sveti

Kreirano: Petak, 16 Listopad 2020 Napisao/la Josip Anušić

Bliži se svetkovinu Sviju Svetih s Spomena svih vjernih mrtvih. Situacija jest takva kakva je, a kakva će biti u budućnosti to se nitko ne usudi predvidjeti. Povodom te svetkovine mi planiramo slaviti svete mise na našim grobljima uobičajenim redoslijedom.

  1. U NEDJELJU 25.10. U 11 SATI SLAVIT ĆEMO SVETU MISU NA GROBLJU GAJIĆ.
  2. U SUBOTU PRED SVI SVETE, A TO JE 31.10. SVETA MISA BIT ĆE NA GROBLJU U DIKEVCIMA.
  3. NA SAMU SVETKOVINU SVIJU SVETIH 1. 11. A TO JE OVE GODINE NEDJELJA NA GROBLJU BIJEDA SVETA ĆE MISA BITI U 11 SATI, TE NA GROBLJU CRKVENE U 14 SATI.

Nastojat ćemo i groblja pokositi. Neki su se do sada odazvali mojoj molbi da svojim prilozima pomognete kako bismo ta groblja mogli održavati. Naravno, svoje priloge možete dati na samom groblju nakon svete mise, ali isto tako to možete i uplatiti na naš župski račun. Svi potrebni podaci nalaze se pri dnu ove stranice na desnoj strani.

Svima srdačan pozdrav, fra Ivo

Hitova: 10152

OVDJE SU:

Imamo 119 gostiju i nema članova online