U srpnju slavlja sv. Ilije u Kuljanima i sv. Ane na Bijedi

Kreirano: Nedjelja, 15 Srpanj 2018 Napisao/la Josip Anušić

Poštovani vjernici, štovatelji svetog Ilije proroka koji je zaštitnik Bosne i u barlovačkoj župi Kuljana. U petak 20. 07. Crkva slavi svetkovinu velikog starozavjetnog proroka - svetog Iliju. Mi ćemo tu svetkovinu u našoj župi proslaviti kod kapelice svetog Ilije u Kuljanima (Jakobašići) sa svetom misom s početkom u 10,45 sati.

Za štovatelje svete Ane i Joakima, roditelja naše Nebske Majke, Blažene djevice Marije, te Barlovčana koji su u iseljeništvu ili su ostali u Barlovcima. U četvrtak 26. 07. Blagdan je svetih Joakima i Ane, roditelja BDM. U našoj župi ćemo tu svetkovinu proslaviti U NEDJELJU 29. 07. NA GROBLJU BIJEDA gdje će biti sveta misa u 10,45 sati.

Prije svete mise moljenje opijela. Dobro došli.

Za Dan Stranjančana i Matoševljana 28. srpnja sve podatke objavljujemo za koji dan.

Gospa od Anđela, velika svetkovinu za župa Barlovci, slavi se 2.8. misno slavlje predvodit će biskup fra Marko Semren, pomoćni biskup Banjolučki.

Vaš župnik fra Ivo Orlovac.

Hitova: 7736

OVDJE SU:

Imamo 52 gosta i nema članova online